Державна програма
309 постанова КМУ
для дітей з інвалідністю
Про програму
У Центрі нейрокогнітивної та фізичної реабілітації «Прометей» діти з інвалідністю мають можливість пройти реабілітацію за державною програмою, що працює за принципом «гроші йдуть за пацієнтом» (Постанова КМУ №309 ). Держава сплачує вартість реабілітації у тому закладі, який обрали батьки для своєї дитини. Також можна скористатися Київською обласною цільовою програмою «Турбота».
ЯК СТАТИ УЧАСНИКОМ ПРОГРАМИ
Батьки або опікуни дитини звертаються до місцевого органу Соціального захисту населення або ЦНАП та надають необхідний пакет документів, згідно з постановою КМУ від 27.03.2019 №309.

  • паспорт громадянина України та/або свідоцтво про народження, та/або інший документ, що посвідчує особу дитини;
  • індивідуальна програма реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу;
  • виписка з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого.
  • довідка про прописку в Київській області (для програми «Турбота»)
Як попасти саме до нас?
Зі списку закладів для реабілітації обираєте — Центр нейрокогнітивної та фізичної реабілітації «Прометей» та вказуєте у заяві при подачі пакету документів в соцзахисті або в ЦНАПі та попереджуєте адміністратора центру "Прометей" про намір проходження реабілітації нашому Центрі для запису у лист очікування.

Очікування фінасування
Очікування дзвінка від управління соціального захисту населення про наявність фінансування (фінансування з'является на протязі року згідно черговості поданих заяв)
Проходження реабілітації
Після підтвердження наявності фінансування - управління соціального захисту населення зв'язується з представником дитини та центром для подальшого заключення договору та узгодження дати проходження реабілітаційних заходів.
Після проходження реабілітації - центр "Прометей" направляє акт виконаних робіт до соцзахисту для сплати та видає довідку про проходження реабілітаційних заходів преставникам дитини
Made on
Tilda